Białe listwy przypodłogowe

0
18
Rate this post

Białe listwy przypodłogowe są modne

Kiedy wchodzimy do domu naszych dziadków od razu widzimy przywiązanie do tradycji. Meble pamiętają jeszcze wcześniejszy ustrój, serwis w którym babcia podaje herbatę i ciasto ma chyba z pięćdziesiąt lat. Także sama aranżacja wnętrza sprawia, że czujemy się wciąż jak małe dzieci, które biegały po babcinym salonie i bawiły się w chowanego pod stołem.
Białe listwy przypodłogowe są obecnie bardzo modne i spotkamy je najczęściej w nowoczesnych wnętrzach, a nie u naszych dziadków. Jeśli przeprowadzamy właśnie gruntowny remont lub jesteśmy w trakcie adaptacji nowego mieszkania bardzo prawdopodobnym jest, że zdecydujemy się na gipsowane i pomalowane w odcienie szarości ściany, do których idealnie będą pasowały białe listwy przypodłogowe.
To, w jaki sposób urządzimy swoje mieszkanie jest naszą indywidualną sprawą. Każdemu z nas podoba się coś innego, jedni stawiają na nowoczesność, innym podobają się modne w tym sezonie rozwiązania rodem z amerykańskich loftów. Najważniejsze, abyśmy sami czuli się dobrze w swoim mieszkaniu.