Dobrze zaprojektowane rolety w niskich cenach

0
27
Rate this post

Dobrze zaprojektowane rolety w niskich cenach

Wykańczając dom bądź mieszkanie oprócz modnej aranżacji wnętrz warto pomyśleć również o odpowiednich rozwiązaniach na okna, które wpasują się w styl oraz zapewnią intymność i poczucie bezpieczeństwa.
Rolety to ponadczasowa klasyka. W dzisiejszych czasach sklepy i firmy specjalizujące się w produkcji nieustannie poszerzają swoją ofertę o ciekawe modele i praktyczne rozwiązania. Do prostych form dołączyły również rolety rzymskie, które w jednym panelu łączą warstwę delikatnej firanki oraz rolety. Z kolei niektóre plisy wykazują również właściwości nie przepuszczające światła i są idealnym wyborem przez cały rok.
Na dobrze zaprojektowane rolety w niskich cenach jest ogromne zapotrzebowanie. Wiele osób decyduje się na proste rozwiązania i wybiera opcję tradycyjnej rolety chowanej w kasecie bądź dyskretne plisy.
Mieszkając na parterze nie można zapominać również o roletach antywłamaniowych, montowanych po zewnętrznej stronie okien.
Zdecydowanie lepszym wyborem jest zakup rolet wprost od producenta, gdyż za dodatkową opłatą klient może skorzystać z usługi profesjonalnego montażu. Dzięki temu produkt objęty jest wielomiesięczną gwarancją na wypadek uszkodzenia.
Ceny rolet mieszczą się w przedziale od kilkuset to nawet ponad tysiąc złotych.