Gładkie listwy przypodłogowe

0
22
Rate this post

Gładkie listwy przypodłogowe

W czasie remontu poszczególnych pomieszczeń warto zwrócić uwagę na detale, które mają bardzo duży wpływ na efekt końcowy. Z całą pewnością takim artykułem są listwy przypodłogowe, które są wykończeniem podłogi.
Kolorystyczny dobór listew do odcienia podłogi staje się coraz mniej popularny. Ich miejsce z powodzeniem zajęły białe, gładkie listwy przypodłogowe, które idealnie komponują się ze stylem skandynawskim, minimalistycznym, loft oraz prowansalskim.
Listwy przypodłogowe wykonane z wysokiej jakości tworzywa wykazują najczęściej właściwości wodoodporne, dzięki czemu nawet regularne mycie nie wpływa negatywnie na ich stan.
Listwy wraz z dodatkowymi akcesoriami jak łączniki i narożniki dostępne są w marketach budowlanych oraz sklepach internetowych. Cena najczęściej dotyczy sztuki. Wszystkie modele występują w podobnych rozmiarach, a podczas montażu należy je skrócić do odpowiedniej długości.
Oprócz klasycznych, gładkich modeli w asortymencie sklepu znaleźć można również wersje frezowane, ukośne oraz z delikatnym wcięciem. Montaż warto zlecić doświadczonej osobie, aby uniknąć nieestetycznych pęknięć i innych uszkodzeń.
Bardzo często produkt w wybranej ilości nie jest dostępny od ręki i w sklepie należy złożyć zamówienie na odpowiednią ilość.