Maskownica karnisza

0
23
Rate this post

Maskownica karnisza

Modna dekoracja okien w nowoczesnych mieszkaniach zazwyczaj łączy w sobie minimalizm z powiewem świeżości. Wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim bądź prowansalskim charakteryzują proste formy, jasne barwy i tkaniny o delikatnych, naturalnych barwach.
Dużą rolę we wnętrzach odgrywa odpowiednio dobrana dekoracja okien. Od kilku sezonów hitem są plisy, które będą idealnym wyborem do kuchni, łazienki oraz sypialni.
Salon i jadalnia to pomieszczenia, które powinny być przytulne i stonowane. Duże okna szczególnie wymagają oprawy. Klasyczne rozwiązanie, czyli delikatna firana zestawiona z zasłonami to zawsze dobry wybór, jednak warto zastanowić się nad alternatywą dla popularnych karniszy.
Często spotykanym w ostatnim czasie rozwiązaniem jest maskownica karnisza, która jest dopasowana kolorystycznie do ścian. Jej zadaniem jest skuteczne zatuszowanie karnisza.
Maskownice w różnych wzorach i rozmiarach dostępne są w sklepach firanami, marketach budowlanych oraz w wielu sklepach internetowych. W sytuacji gdy potrzebny jest nietypowy wymiar produktu, dobrym rozwiązaniem może okazać się zamówienie maskownicy według indywidualnego projektu w pobliskiej pracowni stolarskiej. Bardzo często fachowcy świadczą także usługi profesjonalnego montażu.